گروه خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا

Canada   Immigration   Consulting   Services

 

 

اطلاعات مربوط به قبولی دبیرستان / کالج و یا دانشگاه و دریافت ویزای تحصیلی

 

توضیحاتی در مورد روش کار ، برای ثبت نام و گرفتن قبولی دانشگاه

     1- فرم  ENGLISH Program Option V12 July 2018 Assessment Form  را تکمیل کنید - این فرم اطلاعات شما را برای گرفتن قبولی دبیرستان / کالج و یا دانشگاه را در اختیار میگذارد. 

     2- فرم دوم اطلاعات شخصی فرد است که پس از گرفتن قبولی دبیرستان / کالج و یا دانشگاه برای اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی اطلاعات را در اختیار من میگذارد.  UPDATE Farsi V29 Oct 01 2018 SHORT FROM

این فرمها را میتوانند روی برنامه Word تکمیل کنند.

لیست مدارک مورد نیاز برای گرفتن قبولی در انتهای صفحه فرم اول آمده که عبارت است از ، کپی پاسپورت - عکس - ترجمه مدارک تحصیلی و ریز نمرات تا هر مقطعی که هستند.

لیست مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای تحصیلی  – این مدارک بعد از گرفتن قبولی مورد نیاز خواهد بود.  Documents checklist study permit May 2018 V16

جهت اطلاع شهریه موسسات آموزشی بستگی به رشته تحصیلی 15,000 - 20,000 دلار است. البته دانشگاه های معتبر و خیلی خوب شهریه بالاتری طلب میکنند که تا 50,000 دلار میرسد. برای افرادی که تازه به کانادا بیایند توصیه میشود اول در کالج نام نویسی کنند - پیش نیاز زبان معمولا هست و کسانیکه مدرک زبان ندارند باید برای تکمیل زبان قبل از ورود به کلاس آکادمیک اقدام شرکت در کلاس زبان بنمایند.

با انتخاب لینک  http://www.cicsgroup.net  وارد سایت بشوید - سپس با انتخاب "لینکها" و گزینه  "Canadian Universities - پیدا کردن موسسه آموزشی با انتخاب رشته ، ایالت ، شهر و یا دانشگاه"  میتوانید انتخاب دانشگاه - کالج و موسسه آموزشی با رشته مورد نظر را  Search  بفرمایید.

هزینه زندگی در کانادا برای یک دانش آموز/دانشجو حدود سالیانه  12,000 - 15,000  دلار است.

برای اینکه بشود ویزای تحصیل گرفت باید مدرکی ارائه کرد که امکان پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا در سال را ( 50,000 - 60,000 دلار ) برای دوران تحصیل موجود است.

در صورتیکه همسر کسی که قبولی و ویزای تحصیلی میگیرد ، بعد از ورود فرد دانشجو به کلاس آکادمیک میشود ، اجازه کار گرفت. در ابتدا ویزای توریستی خواهد بود ولی بعد از آمدن تبدیل میشود به ویزای کار ، فرزندان تا مقطع دبیرستان از امکان تحصیل در کانادا میتوانند استفاده کنند

 

 

برای ارسال اطلاعات و ثبت نام ، فایل زیر را دانلود نمایید

سپس به آدرس  immigrate [a] cicsgroup.com  ارسال نمایید

download

 

fff2f

 

 

سؤالات متداول

 

لطفا سؤالات خود را در زمینه مهاجرت به کانادا به آدرس زیر ارسال کنید :

 

faq [a] cicsgroup.com

درباره ما

 

شرکت مشاوره مهاجرت به کانادا (CICS) در امور مشاوره ، راهنمایی و اقدام به ...

 

بیشتر...

تماس با ما

 immigrate [a] cicsgroup.com    mail

0485  913  604  -  1+   phone2

0480  913  604  -  1+   fax